info@bodrumpc.com
0(850) 304 92 31

SambaPOS dünyadaki hayatları değiştiriyor!

SambaPOS dünyadaki hayatları değiştiriyor!

Restoranlar için ücretsiz ve Açık kaynak kodlu olarak başladığımız projemizde Açık kaynak projelerimizin yanına Profesyonel ürünlerimizi de ekleyerek restoranınız için istediğiniz tüm yönetim ve kullanım özellikleri ile birlikte uçtan uca tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz.

SambaPOS sizin “sadece sizin” ihtiyaçlarınıza özel olarak dilediğiniz gibi özelleştirerek kullanabileceğiniz esnelikte bir adisyon programıdır.

Sizlerle birlikte daha da hızlı büyüyoruz ve şimdi SambaPOS 195’den fazla ülkede 110.000’den fazla restoranla aktif olarak kullanılmaktadır.

Desteklenen dil sayısı, İspanyolca, Portekizce, Almanca, Hollandaca, Arapça, Hintçe ve daha 16 olmak üzere 22’e ulaştı. Ve SambaPOS’u dünyanın herhangi bir restoranına sunmak ve operasyonlarını daha verimli bir şekilde yürütmelerine yardımcı olmak için önümüzdeki aylarda daha çok şey katmayı planlıyoruz.

SambaPOS’un dil çevirimlerine katkıda bulunmak isterseniz; bu adresten Crowdin Sitesine üye olarak bize yardımcı olabilirsiniz.

Desteklediğimiz Diller:

İngilizce

Türkçe

Azerice

Çekçe

Bolivya İspanyolcası

Fransızca

Almanca

İbranice

Macarca

Arjantin İspanyolcası

Arapça

İtalyanca

Romanca

Rusça

Hong Kong Geleneksel Çinçe

İspanyolça

Endonezca

Hollandaca

Meksika İspanyolcası

Brezilya Portekizcesi

Taice

 

Ermenice

     

Müşterilerimizle birlikte SambaPOS, şimdi tüm dünyayı kapsayan büyük bir ailedir. Ve siz de değilseniz, onun bir parçası olmanızı istiyoruz.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin