info@bodrumpc.com
+90 544 358 70 11

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

 

 

  

   

Bodrum Pc Bilgisayar Elektronik Güvenlik Sistemleri,

 

Bilgisayar ve bilgisayar parçaları satışı (oem ürünler), teknik destek, servis, bakım hizmetleri ile birlikte teknolojik gelişmeler ile ilgili danışmanlık hizmetleri vermektedir. Dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına giren Bodrum PC, bu politikası ile uzun vadede yatırımlarla şirket yapısı ve portföyünü geliştirme çalışmaları içerisindedir.

 

2009 yılı itibariyle müşteri memnuniyetini ilk planda tutması ve sürekli değişim, gelişimi kendine ilke edinmesiyle ulaşmıştır. İş anlayışında gerek partnerleri gerek bayileri açısından dürüst ticaret, kaliteli hizmet ve bilginin paylaşılması yer alan Bodrumpc sektördeki tüm işletmelerin birlikte büyümesi  ve rekabetin ürün/hizmetlerde olması gerektiğini savunan, kucaklayıcı bir öncülük tarzını misyon edinmiştir. Dürüst ve kaliteli hizmet odaklı çalışma prensibi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile en son teknolojileri müşterilerinin kullanımına sunma hedefi ile gündelik hayatı teknolojik gelişmeler ile daha da kolay hale getirmektir. 

Ürünlerimizin tümü market ihtiyaçlarına göre tasarlanmış ve rekabetçi bir anlayışta fiyatlandırılmıştır Satış ekibimizle görüşerek ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

 Ürün Grupları ve Ürünler

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin