3,000.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Laptop Teknik Servis
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Laptop Teknik Servis
Laptop Teknik Servis

Laptop Anakart Tamir

Anakart tamiri her servisin harcı değildir. Bizler bu konuda iddialıyız. Tüm chip sorunları ve diğer kompanent arızaları bizim işimiz.

Laptop Ekran Değişim

Bulamadığınız lcd panel varsa bizden tedarik edebilirsiniz. 15.6″ veya diğer ebatlarda laptop lcd panel detarik ediyoruz.

Genel Laptop Bakım

Termal macun ve fan temizlik işlemleri gibi yıllık genel bakım yaptırmak istiyorsanız hemen bizi arayıp randevu alabilirsiniz.

Laptop Teknik Servis

Günümüzde her evde en az 1 tane mobil cihaz bulunmaktadır. Bu cihazlar zamanla kullanmadan kaynaklı olarak sorunlar çıkartabiliyorlar. Anakart arızaları olsun, ekran kartı arızası olsun veya kapasitesini arttırmak isteğiniz gibi birçok ihtiyacıda beraberinde getirmektedir. Kullanılan ürün laptop ise aşağı yukarı herkesin karşılaştığı belli başlı arıza halleri bulunmaktadır. Mesela laptop format atma diye tabir edilen sistem yükleme işlemidir.

Kulanmış olduğumuz bilgisayar gerek iş bilgisayarı olsun gerekse evde takıldığımız veya oyun oynadığımız gamer bir laptop olsun farketmez. Laptop tekinik servis konusunda deneyimli kadromuz ile anakart tamirinden besleme onarımına, lcd panel değişiminden diğer donanım yükseltme işlemlerine kadar tüm sorunlara cevap verebiliyoruz.

Deneyimlerimiz

Yaklaşık olarak 15 yıldır laptop onarımı yapmaktayız. Basit bir anakart besleme ünitesi tamiri işi ile çıktığımız bu yolda artık elimizdeki imkan ve olanakları geliştirerek neredeyse karşılaştığınız tüm sorunlara çözüm üretebiliyoruz.

Sahip olduğunuz laptop bilgisayar herhangi bir sorun çıkarttığı zaman deneyimi olmayan kimselerin eline teslim etmeyin.

O zaman onarılabilme imkanı olan ürünler imkansız hale gelmektedir

 

 

Garanti Veriyoruz

Onarımı yapılan tüm notebook bilgisayarlarda kullanılan parçalar sıfır ise 1 yıl parça garantisi veririken 3 ay işçilik garantisi veriyoruz. Bu vermiş olduğumuz garanti onarmış olduğumuz anakart, ekran kartı veya besleme ünitesi gibi aksamların herhangi bir sorun çıkartmamasına dair verilen bir garantidir. Yapmış olduğumuz işçiliğe ve kullandığımız ürünlere güveniyoruz. Bundan dolayı her yapmış olduğumuz işin ortalama en az iki veya üç sene sorunsuz çaışacağını öngörüyoruz.

Teknik servisimizde yapmış olduğumuz onarımlar fabrika standartlarında yapılıp, gerekli kalite kontrolleri yapılmaktadır. Bazı laptopların sorunları kronik olmakla birlikte anakartına müdahale yapıldığı taktirde yeniden sorun çıkartma durumu sözkonusu olmaktadır. Biz bu tip durumlarda sizi uyarıyor ve servis merkezimize ulaşan laptop bilgisayarın tekrar sorun çıkartma ihtimali olduğunu sizlere iletiyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın