3,000.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri
Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri

✓ Profesyonel Ekip

Sektörde deneyimli teknik uzmanlar ile çalışıyoruz. Tüm sistem destek uzmanlarımız hizmetinizde.

✓ Uygun Fiyat

Sorunları çözerken sade ve çözüm odaklı çalışıyoruz. Bütçenizi düşünüyor gereksiz masraflara yol açmıyoruz.

✓ Güvenilir Hizmet

Bünyemizde uzun yıllar çalışan uzmanlar ile bilgisayar sistemlerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

 

Neden Bilgisayar Teknik Sevis?

Hiç ummadığınız bir anda bilgisayar veya diğer elektronik eşyalarınız arızalanabilir. Buna bazen elektrik kesintisi etki ederken bazende elimizde bulunan ürünün eskimesi etki eder. Yani her halukarda elimizde bulunan eşyalarımız bozulabilir ve teknik servise ihtiyacımız olabilir.

Bu kaçınılmaz durum en çok kullanmış olduğumuz bilgisayar ve laptop ürünlerimiz içinde geçerlidir. Onlarda belli aralıklarlar ile arıalanabilir ve donanımsal, yazılımsal birtakım sorunlar üretir. Bu can sıkıcı durum genelde her birimizin başına gelmele birlikte kaliteli ürün kullanan kullanıcılarda çok daha az görünen bir sorun olmaktadır. Bozulan bilgisayarlar genelde zamanında çok para vermekten kaçınan ve ucuz olsun diye en kalitesiz ürün alan kullanıcıların başına gelmektedir.

Çalışmalarımız aksar, işlerimiz yarım kalır ve ne yapacağımızı bilemeyecek duruma geliriz. Bu tip durumda hemen bilgisayar teknik servis hizmeti veren birilerini ararız. İşte bu durumda yanı başınızdayız.

Tüm Bilgisayar Sorunlarında Yanınızdayız

Sorun ne olursa olsun bizden destek alabilirsiniz. Bilgisayarınızın ekranına görüntümü gelmiyoru? Sorun değil. Veya bilgisyarınızın ekranına görüntü geliyor ancak windows işletim sistemi açılmıyor. Bu tip durumlarda da sizin yanınızdayız. Yıllardır aynı sorunlarla karşılaştığımız için bizim açımızdan çok kolay olan bu işlemler sizin için imkansız olabilir. Bu imkansız durumu ortadan kaldırmak için bizim bilgisayar teknik servis hizmetimizden faydalabilirsiniz.

Sizler İçin Farklı Alternatiflerimiz Bulunmaktadır

Günümüzün en çok ihtiyaçlarından biri olan bilgisayar teknik servis konusunda sizin için esnek hizmetler oluşturduk. İsterseniz elinizdeki cihazı alıp servis merkezimizde onarabiliriz. Eğer isterseniz yerinde bilgisayar servisi hizmeti ile sorunu evinizde veya işyerinizde giderebiliriz. Eğer sorun hem çok acil giderilmesi gerektiği gibi aynı zamanda yerinde olsun istiyorsanız o zaman uzak masaüstü programı ile bağlanarak sorunu hemen giderebiliriz.

 • Veri Kurtarma Çöken bir bilgisayar içinden masaüstü ve diğer verilerinizi harici bir diske kopyalama işlemidir.
 • Format Atma Bu işlem bilgisayarınızdaki verilerin tamamının silinerek fabrika ayarlarına alınmasını kapsamaktadır. Dosyalarınız sizin için önem arz ediyorsa kurtarma işlemi yapabilriz.
 • Kurtarma & Format Bu işlem hem sizin için önemli olan dosyaların kurtarılması, hemde format atılarak bilglisayarınızı fabrika ayarlarına alınmasını kapsamaktadır.
 • Komple Bakım Bilgisayar kasasının iç temizliğinin yapılması ve dosyalarının yedeklenerek sonrasında format atılması işlemlerini kapsamaktadır.

Aşağıdaki Durumlarda Bizi Arayabilirsiniz

 • Ekranınız açma ve kapama düğmesine basmanıza rağmen ekran ışığı yanmıyorsa.
 • Masaüstü ve dizüstü bilgisayarınızın ekranına görüntü gelmiyorsa.
 • Bilgisayarınız çok ses çıkartıyor ve çalışırken gürültülü bir şekilde çalışarak gürültü kirliliğine sebep oluyorsa.
 • İnternette dolaşırken sayfalar geç yükleniyorsa ve internet hızınız düşükse.
 • Elinizde bulunan HDMI kablosu ile görüntü aktarımında sorunlar yaşıyorsanız.
 • Internet te gezinirken sürekli ama devamlı ve daima yavaşlıktan şikâyetçiyseniz ve hız sorunlarından kurtulamadıysanız
 • Bilgisayar sorunlarından bıkıp “artık yeni bilgisayar laptop alma zamanı geldi” dediğinizde. Bilgisayar ve laptop almak istiyorsanız notebook satışımız vardır.
 • Kurumsal ve bireysel sayfalarınızda sizleri internette tanıtabilecek kaliteli sayfalar yapabiliriz.
 • Kurumsal mail adresi ve şirket mail adresi ihtiyaçlarınızda size özel info mail ile alakalı tüm firma ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet verebiliriz.
 • Var olan kurumsal mail adresi ve firma mail hesabınızı kullanamıyorsanız, kurulum konusunda yardımcı olabiliriz. Microsoft Outlook programına ister uzaktan isterseniz adresinizde kurulum gerçekleştirebiliriz.
 • Microsoft Word, Microsoft Excel dosyalarınızı ve klasörlerinizi açarken sürekli yavaşlıktan şikâyetçiyseniz çözüm bulabilirsini
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın